Related Posts with Thumbnails
""Ve zennûni iz zehebe mugâdıben fe zanne en len nakdire aleyhi fe nâdâ fiz zulumâti en lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn 21/87" "i must not fear. fear is the mindkiller. fear is the little death that brings total obliteration. i will face my fear. i will permit it to pass over me and through me. and when it has gone past i will turn the inner eye to see its path. where the fear is gone there will be nothing. only i will remain."

25 Mart 2010 Perşembe

Ödül

Evet sevgili okur. Blogum ilk ödülünü aldı. Epeydir sessiz sedasız okuduğum blog yazarlarından, Haykırış Bey'den bu ödül. O'da diğer blog yazarları gibi gördüğü, duyduğu pek çok şeyi bilgi kültür ve görgü süzgecinden geçirip yazıyor. Her blog yazarı gibi farklı bir süzgeçten geçiyor, postlar. Uslubunu  seviyorum. Salim kafa ile yaşadığını, yorumladığına inandığım için de severek okuyorum.  Bu yüzden de bu uslup ve yorum tarafından taltif edilmek, beni mutlu etti. Kendisine teşekkür ederim.

Son zamanlarda aldığım güzel hediyelerden.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Miğferimi cilalıyorum gibi görünüyor ama çaktırmadan da seni kesikliyorum. Sen usulca yorumunu bırak. Arkanı dönünce miğferi, üstüpüyü fırlatıp ne yazdığına bakacağım... hehe.

Related Posts with Thumbnails