Related Posts with Thumbnails
""Ve zennûni iz zehebe mugâdıben fe zanne en len nakdire aleyhi fe nâdâ fiz zulumâti en lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn 21/87" "i must not fear. fear is the mindkiller. fear is the little death that brings total obliteration. i will face my fear. i will permit it to pass over me and through me. and when it has gone past i will turn the inner eye to see its path. where the fear is gone there will be nothing. only i will remain."

22 Ocak 2011 Cumartesi

Watashi wa Seigi desu!


      Dip boyası denen şeyden yapması gerek, terazisi de dengesiz, makkaj da yapmalı. Bir hırka da giyse iyi olur üşütecek bu gidişle. Kendine azıcık bakmalı. Zira bakımsız titanlardan hiç hazzetmem.

2 yorum:

  1. tebrikler. yanlız ona dikkat et. onun burnu biraz havadadır.

    YanıtlaSil
  2. nahaha hala "yanlış" yazdığınızı görüyorum bağğyan. bakalım 24 ünden sonra tebrik edersiniz meğer ki kazanmış olursak. lakin 1. olmadığım içün bir kabul edilmeme mucib şansa muktedir değilim.

    YanıtlaSil

Miğferimi cilalıyorum gibi görünüyor ama çaktırmadan da seni kesikliyorum. Sen usulca yorumunu bırak. Arkanı dönünce miğferi, üstüpüyü fırlatıp ne yazdığına bakacağım... hehe.

Related Posts with Thumbnails
Bu gadget'ta bir hata oluştu